GolemRPG

Krew, Rdza i Smar...


#1 2008-03-12 10:00:26

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Konsultowanie

Myśle, żewarto zaprosić na forum pare osób, które chociaż nie będą bespośrednio uczestniczyć w pracach nad golemem, to będą mogły udzielać się i wyrażać swoje opinie. W ten sposób łatwiej będzie nam skonfrontować nasze pomysły z rzeczywistością Wymęczyłem już o to Farvusa, który wcześniej pomógł nam z paroma rysunkami stacji kosmicznych, zna już troche golema i łatwo będzie mu wyrazić swoją opinię o grze. Licze też na Kwad_rat'a do którego wyłałem już emiel, ale pomęcze go przy okazji na gadu

Warto jednak pomyśleć kto jeszcze by mógł to być. Założyliśmy prowadzenie sesji betatestowych, więc myśle, że będą to osoby, które uda mi się zebrać.

Doctor z forum erpg.pl wykazywał zainteresowanie golemem i myśle, że można by było go poprosić o zaglądanie, tak samo Enthorn, który jak sam się przyznał i tak to robił (a teraz legalnie będzie mógłkomentować) Nie wiem coz karaxem - pogadasz z nim niemst jaki jest jego stosunek do golema?

Inne pomysły?

Offline

 

#2 2008-03-12 10:03:18

Niemst

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 49
Punktów :   

Re: Konsultowanie

Ok spytam sie Karaxa - ale nie ma lekko
Po wydaniu wersji 1 można zrobi drugą edycję z uwzględniem uwag szerszej publiczności.
No i na bagnie można dać info.

Offline

 

#3 2008-03-12 10:08:25

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Konsultowanie

Wiesz nie chciałbym, żeby to mogły być pierwsze lepsze osby. Ryzykujemy w ten sposób nagromadzenie się dużej ilości osó mało konkretnych, lub zrzędzących co chwila, co w efekcie może spowodwać, że będziemy sporo czasu spędzać na wykłucaniu się na forum. Forum wymaga rejestracji dooglądania, a gdy zarejestują się potrzebne osoby poprostu rejestracje zamknę Preferuje system zachęcania i zapraszania wybranych osób do komentowania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmw.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.ebcc.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.polskiemody.pun.pl