GolemRPG

Krew, Rdza i Smar...


#1 2008-07-18 22:47:22

Kwad_rat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 89
Punktów :   

Wydanie

Skoro nikt tego nie robi, to zakładam temat odnośnie tego jak powinniśmy wydać podręcznik. Z mojej strony to by było na tyle. XD

Ostatnio edytowany przez Kwad_rat (2008-07-18 22:47:30)

Offline

 

#2 2008-09-15 17:00:31

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Wydanie

Moja mała lista potencjalnych wydawców Jeśli ktoś natknął się na jakiegoś innego wydawce to niech wklei tutaj linka, przejrzę, przemyśle i dodam.

Na razie wstępnie z pamięci, bez szukania innych:

Mempo games http://mempo.nazwa.pl/
+ Wydawca ma siedzibę w Gdyni i znam wszystkich pracowników.
- Nic jeszcze nie wydali, wiec nie wiadomo w sumie jaki poziom są wstanie zapewnić.
- Jeden z pracowników/współwłaścicieli wydawnictwa to wybitny idiota (kr, zresztą kojarzy omleta z autorskich ). Dogadywanie się z nim zabije mnie.

GameOX http://gameox.com/ to właściwie siec sklepów, ale wydali hospiterror (), wiec nie szkodzi się dowiedzieć, czy nie są zainteresowani dalszą działalnością wydawniczą.
+ Wydawca ma siedzibę główną w Gdyni i znam właścicieli.
+ Współpracowałem już parę razy z GameOX'em i to rzetelna firma (i dobrze płacą )
- Nie wiem czy zajmują się jeszcze wydawaniem gier. Zapytam się przy okazji.

CkGames http://www.ckgames.pl/
+ Już się raz z nami kontaktowali.
+ Specyfika wydawnictwa oznacza, że zachowujemy pełną kontrolę nad grą.
- Pdf + druk na żądanie tylko Co utrudnia nam rozpowszechnianie systemu.
- Dostajemy bodajże 5% od sprzedanej kopi, czyli kiepsko (nie to, że to jest takie ważne, bo i tak ekonomicznie znacznie więcej czasu włożyliśmy, niż będzie warta jakakolwiek zapłata).

Jakakolwiek gazeta o grach
+ Szerokie możliwości dystrybucji gry i możliwość dotarcia do nowych osób.
+ Zwykle współpraca z dużym i poważnym wydawnictwem (chociaż to niekoniecznie plus).
- Pewnie będzie ciężko przekonać potencjalnego wydawce, bo w praktyce trzeba przekonać redakcję pisma, a potem redakcja przekonuje swojego wydawcę, strasznie śliska sprawa.

Offline

 

#3 2008-09-15 17:23:09

Kwad_rat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wydanie

Strona Game.ox jakoś podejrzanie kiepsko funkcjonuje. Przynajmniej nie mogłem się dostać do działu z grami bitewnymi.
Mempo games  jak na razie nie wygląda zbyt dobrze, trzeba byłoby poczekać aż coś wydadzą. W innym wypadku może się okazać, że wydawnictwo szybko padnie.

Ostatnio edytowany przez Kwad_rat (2008-09-15 17:25:34)

Offline

 

#4 2008-09-15 17:28:49

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Wydanie

Przekaże Tomkowi (webmasterowi stron gameoxowych), przy okazji, że miałeś problemy.

Offline

 

#5 2008-09-15 18:48:36

Kwad_rat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wydanie

Chodzi o to, że na głównej pokazuje jakieś Warhammerowe figurki, a w sklepie nie ma chyba obecnie Gier bitewnych, bo nawet brak odpowiedniej kategorii w sklepie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmw.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.polskiemody.pun.pl