GolemRPG

Krew, Rdza i Smar...


#1 2008-07-31 21:57:02

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Pytania od autora podręcznika :)

Hejka, żeby troche ułatwic sobie tworzenie gry mam parę pytań do was:

1. Czy są jakieś elementy, które twoim zdaniem powinny się znalesc w podręczniku, a nie ma ich w spisie tresci/demie?

2. Co powinno się znalesc w wprowadzeniu do rpg i czy takie twoim zdaniem powinno sie znalesc w podreczniku?

3. Jaka ilosc ilustracji w podreczniku jest w twojej opinni optymalna?

4. Czy obecne rozmieszczenie działów w podręczniku jest ok (krótki wstep, tworzenie postaci... itd.)?

5. Macie jakies inne spostrzeżenia po 2 wersjach podrecznika, juz? Inne niż błędy, czy pytania zadane wyżej?

Z góry dziękuje

Offline

 

#2 2008-09-30 22:55:09

Niemst

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 49
Punktów :   

Re: Pytania od autora podręcznika :)

"Czy wiesz, że? Magia a nauka
Naukowa nazwa magii to czarna materia."

Ej nie zgadam się
Proponuje
Czy wiesz, że? Magia a nauka
Naukowa nazwa magii to efekt Mag'a (od nazwiska kosmologa specjalisty w dziedzinie czarnej materii i energii występujących w kosmosie).

Tabelkę na stronie 24 wypadałoby rozszerzyć o podnosznie też z 1 do X a nie  tylko z X-1 do X

Offline

 

#3 2008-10-01 00:11:37

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Pytania od autora podręcznika :)

Abstrachując od tego, że to nie temat "błędy w podręczniku", "rzeczy do dyskusji" itp.

Gadałem o tym z tobą na gg. Czarna materia ma zwiększac sf-fi'owośc systemu.

Twoja wersja jest ok i okreżnie mówi to co moja, wiec ok. Zmienie przynajbliższej okazji.

A co do tabelki, to przecież każdy wspołczynik poza magią ma na początku wartosc równą 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.petz5-forum.pun.pl www.ebcc.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.polskiemody.pun.pl