GolemRPG

Krew, Rdza i Smar...


#1 2008-03-24 14:10:25

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Strona i Blog?

Strony narazie nie ruszajmy i chyba z tym każdy się zgodzi.

A co z blogiem? Mamy ochotę go dalej prowadzić? Narazie leży coprawda i nie działa, ale postawienie go na nowo to kwestia reinstalacji wordpressa. Szczerze to zawiodłem się neco, że nasz system pisania wpisu co 2-3 tygodnie po prostu nie działał Myślałem nad postawieniem własnego bloga i jeśli starczy mi chęci do robienia tego to pewnie co jakiś czas bym umieszczał golemowe wpisy (w wypadku, gdybyśmy zrezygnowali z bloga - a jak widze nie spiszy się nam do niego )

Offline

 

#2 2008-03-24 14:31:26

Niemst

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 49
Punktów :   

Re: Strona i Blog?

Przyznaje się, moja wina! Niestety pisać na siłę nie umiałem. Może to dlatego, że miałem wrażenie, że za bardzo nie ma o czym (bo niewiele robiłem ) a może dlatego, że miałem wrażenie, że niewiele osób go czyta. Może pomysł z Twoim blogiem byłby lepszy + ew. jakieś moje wpisy "gościnne"

N.

Offline

 

#3 2008-03-24 19:17:54

SolFar

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Strona i Blog?

No i zrobiłem: http://solfar.blogspot.com/ jak będziesz chciał coś dopisać od siebie o golemie (czy ktokolwiek inny ), to najlepiej dać mi znać tu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiemody.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.nmw.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.ebcc.pun.pl